Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Головна сторінка.

  Вступне слово Наша історія Документи Наша діяльність Галерея Гостьова книга Контакти

Стежки УРП “Собор”
Сайт Анатолія Матвієнка Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

20 октября 2010 г. представители политической партии Собор – выступили перед избирателями в прямом эфире Севастопольской региональной государственной телерадиокомпании.


Кандидат в депутаты городского совета Виталий Осадчий рассказал о проблемах, с которыми сталкиваются мелкие и средние предприниматели. О том, что для преодоления трудностей необходимо активное участие депутатов всех уровней в решении экономических вопросов. В завершении эфира, кандидаты в депутаты городского совета дали обещание севастопольцам – вне зависимости от итогов голосования 31 октября, продолжать работу на благо жителей нашего города.

«БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!»

«Чем ответит Украина?» Cостоялась пресс-конференция доктора физико-математических наук, вице-президента Академии высшей школы Украины (АВШУ) До уваги читачів газета "Сын Отечества" №15

Кандидат в депутаты Севастопольского городского совета от Украинской республиканской партии «СОБОР» Виталий Осадчий встретился с коллективом кафедры «Педагогики» Севастопольского городского гуманитарного университета.

На встрече с Виталием Осадчим преподаватели кафедры смогли в доброжелательной, теплой атмосфере, обговорить важнейшие проблемы, стоящие перед севастопольским образованием. Это и материальное обеспечение педагогов, повышение престижа профессии учителя. Заданий, стоящих сегодня перед учителями, в ходе воспитания подрастающего поколения много и важнейшая среди них – патриотическая составляющая отметили собеседники.

Виталий Осадчий рассказал, что его дедушки и бабушки были педагогами. В системе образования работает и его жена. Так что о том, насколько тяжелый, но вместе с тем необходимый для общества труд он знает не понаслышке.

Результатом встречи с педагогическим коллективом кафедры стало соглашение о дальнейшем сотрудничестве с нашей партией. «Нашими совместными усилиями мы сможем достигнуть нашей главной цели, достойных условий труда для работников образования» - подвел итого встрече Виталий Осадчий. З ініціативи та сприяння міської громадської організації Конгрес українців Севастополя створився і почав діяти Севастопольський координаційний штаб об’єднаних місцевих українських громадських організацій та політичних партій. Мета цієї акції – згуртувати прогресивні українські сили, спрямувавши їх діяльність на захист державних інтересів у регіоні та протидію антиукраїнським угрупуванням, які останнім часом тут помітно активізувались. Об’єднані громадсько-політичні формування вирішили на вибори до місцевих рад йти під прапором Української республіканської партії «Собор», міський осередок якої очолює Віктор Бурда.

Служба інформації Конгресу українців Севастополя. 29 квітня 2010 року у 18-00 на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулися урочистості, присвячені 20-й річниці створення УРП «Собор». Переглянути відео (11,77 Мb) Переглянути фоторепортаж

В урочистостях прийняли участь громадські і політичні організації Севастополя, творчі колективи міста під керівництвом Віктора Ковальчука і Тамари Маслової. З вітальним словом до присутніх звернувся голова СМО УРП „Собор” Віктор Бурда. Відзначення урочистостей було продовжено в партійному офісі СМО УРП „Собор”.

Володимир БЕВЗ
Ми є „Собор”


На це надіявся й Тарас.


В обійми візьмуться краї,
З колін здійметься Україна –

Ми дочки і сини Держави,
Що засіває скрізь добро, І Воля наша – наше право,

Розпрямимо свої рамена,
Соборовці, вперед знамена,
стрій Матвієнка шикувать!

Нехай іскряться правди очі,
Хай збудуться слова пророчі –
Не вмерла Ненька і не вмре!

Шановні друзі!

Вітаю вас на сторінці Севастопольської міської організації УРП «СОБОР»! Тут ви можете ознайомитись з деякими гранями діяльності нашої партії.

****

Українська республіканська партія “Собор” – найперша політична партія сучасної України.Перша партія – партія перших! Заснована 30 квітня 1990 року, реєстраційне свідоцтво №1. Українська республіканська партія “Собор” – парламентська партія, яка обстоює ліберально-консервативні підходи в економіці та неконсервативні – в сфері духовності і культури.

Перед виборами 1994 року УРП ініціювала створення Демократичного об’єднання “Україна”. 11 депутатів-членів УРП у Верховній Раді ІІ скликання стали основою депутатської групи “Державність”. Напередодні виборів 1998 року УРП разом з КУН утворили виборчий блок “Національний фронт”, який, однак, не подолав 4-відсоткового бар’єру.

16 грудня 2000 року голови УРП Л.Лук’яненко, УНП “СОБОР” А.Матвієнко та УХДП О.Сергієнко підписали угоду про створення тісного політичного блоку й перетворення його в перспективі на єдину національно-демократичну партію. У грудні 2001 року з’їзд УХДП ухвалив рішення про самоліквідацію партії та про входження її членів до складу УРП.

12 лютого 2005 року ХІУ з’їзд УРП “Собор” підбив підсумки участі партії у виборах. Головою партії знову обрано А.Матвієнка.
Заступники А.Матвієнка: Микола Яковина (перший заступник Голови партії), Михайло Довбенко - голова Ради колегії УРП «Собор», Анатолій Ткачук – у партії відповідає за законодавчі ініціативи та державне будівництво, Павло Тарасюк - голова Українського Молодіжного Собору, Максим Стріха - у партії відповідає за аналітичний напрямок та законодавчі ініціативи в сфері освіти. Голова Ради Старійшин – Ситник К.М.
Ольга Кобець – член центрального проводу, у партії відповідає за співпрацю з громадськими структурами, а також за законодавчі ініціативи в сфері сімейної та гендерної політики, материнства і дитинства.

На сьогодні УРП “Собор” об’єднує понад 40 тисяч активістів в 25 обласних, Київській та севастопольській організаціях. Партія налічує 650 партійних осередків. В Верховній Раді України партійну організацію представляють народні депутати України Матвієнко А.С. та Бондар О.М. Членами партії є 250 депутатів місцевих рад, 25 міських, селищних та сільських голів, 192 члена партії мають звання доктора та кандидата наук, 35 членів є народними, заслуженими артистами та заслуженими працівниками галузі, в тому числі в СМО УРП «Собор» 4 кандидата наук та 4 заслужених працівника галузі.

З 29 квітня 2010 року в усіх регіонах України відбувається відзначення 20 роковин УРП “Собор”. Кульмінаційною подією цього відзначення стане 29 квітня урочистий вечір за участю відомих політиків і громадських діячів (розпочнеться о 19.00 в “Українському театрі оперети”).

****

Щороку 21 лютого ми відзначаємо . Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ. КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

Адміністрування - Микола Владзімірський