Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Головна сторінка.

Вступне слово Наша історія Документи Наша діяльність Галерея Гостьова книга Контакти

Стежки

УРП “Собор”

Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця" Наш банер


По словам лидера севастопольской городской организации украинской республиканской партии «Собор» Виктора Бурды, сегодняшний момент, крайне важен для всех жителей нашей страны. Именно сейчас – сделав правильный выбор на местных выборах, можно кардинально изменить ситуацию в городе и стране во всех сферах жизни.
– Мы верим в то, что жители города сделают правильный выбор и поддержат нашу политическую партию, подвел итог выступлению глава Севастопольского отделения «Собора». Полковник запаса, преподаватель Академии Военно-Морских сил Украины Вадим Махно – акцентировал внимание зрителей на проблеме подготовки подрастающего поколения. Воспитание настоящих патриотов своей страны, будущей элиты. Кандидат в депутаты городского совета Виталий Осадчий рассказал о проблемах, с которыми сталкиваются мелкие и средние предприниматели. О том, что для преодоления трудностей необходимо активное участие депутатов всех уровней в решении экономических вопросов.  

«БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!» В суботу 16 відбулися збори української громадськості Севастополя.

«Чем ответит Украина?» Cостоялась пресс-конференция доктора физико-математических наук, вице-президента Академии высшей школы Украины (АВШУ)

До уваги читачів газета "Сын Отечества" №15

Кандидат в депутаты Севастопольского городского совета от Украинской республиканской партии «СОБОР» Виталий Осадчий встретился с коллективом кафедры «Педагогики» Севастопольского городского гуманитарного университета.

Виталий Осадчий рассказал, что его дедушки и бабушки были педагогами. В системе образования работает и его жена. Так что о том, насколько тяжелый, но вместе с тем необходимый для общества труд он знает не понаслышке.

Результатом встречи с педагогическим коллективом кафедры стало соглашение о дальнейшем сотрудничестве с нашей партией. «Нашими совместными усилиями мы сможем достигнуть нашей главной цели, достойных условий труда для работников образования» - подвел итого встрече Виталий Осадчий. Українські демократи гуртуються


Вибір випав не випадково: в цій політичній партії відсутні олігархи та буржуа і вона послідовно відстоює національні інтереси українського народу з перших днів свого заснування, створившись відразу після того, як наша держава стала на шлях самостійного і незалежного розвитку.
У ці дні координаційний штаб зайнятий підбором та розстановкою спільних кандидатів до міської і районних рад Севастополя, а також активістів до складу виборчих комісій та груп спостерігачів. Таке об’єднання слугуватиме подальшому згуртуванню українських патріотів Севастополя і сприятиме захисту ними, також соціально-політичних інтересів та громадянських прав всіх мешканців цього міста. Служба інформації Конгресу українців Севастополя.

29 квітня 2010 року у 18-00 на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулися урочистості, присвячені 20-й річниці створення УРП «Собор».

Переглянути відео (11,77 Мb)
Переглянути фоторепортаж В урочистостях прийняли участь громадські і політичні організації Севастополя, творчі колективи міста під керівництвом Віктора Ковальчука і Тамари Маслової. З вітальним словом до присутніх звернувся голова СМО УРП „Собор” Віктор Бурда. З привітаннями також виступили: член Ради старійшин УРП „Собор” Віталій Колчанов, заступник голови СМО ВО „Батьківщина” О. Іванюк, член СГО „Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка, член ГО „Конгрес українців Севастополя” Людмила Колосова. Від представників кримсько-татарського народу слово взяла член УРП „Собор” Асанова Д. Б. Вірші Т. Г. Шевченка читали учениця 11 класу школи №37, член СМО „Молодіжний Собор” Юля Єлисєєва і член Проводу СМО ОУН Володимир Бевз. В урочистостях взяли участь близько 200 севастопольців. Відзначення урочистостей було продовжено в партійному офісі СМО УРП „Собор”.

Ми є „Собор”

Соборність – значить всіх збирати На це надіявся й Тарас.


З колін здійметься Україна – Тому що ми борці її.
Що засіває скрізь добро,
І Воля наша – наше право,

Розпрямимо свої рамена, стрій Матвієнка шикувать!

Хай збудуться слова пророчі –
Не вмерла Ненька і не вмре!

Квітень 2010

Вітаю вас на сторінці Севастопольської міської організації УРП «СОБОР»! Тут ви можете ознайомитись з деякими гранями діяльності нашої партії.
голова СМО УРП «СОБОР» Віктор Бурда

Українській республіканській партії “Собор” – 20 років

Українська республіканська партія “Собор” – найперша політична партія сучасної України.Перша партія – партія перших! Заснована 30 квітня 1990 року, реєстраційне свідоцтво №1. Українська республіканська партія “Собор” – парламентська партія, яка обстоює ліберально-консервативні підходи в економіці та неконсервативні – в сфері духовності і культури.
Партія веде свою історію від Української громадської групи сприяння виконанню Гельсинкських домовленостей (Української Гельсинкської групи – УГГ), створеної в листопаді 1976 року. До початку 1980-х років практично всіх членів УГГ було репресовано. Члени УГГ, які повернулися з ув’язнення в часи “перебудови”, заснували 7 липня 1988 року Українську Гельсинкську спілку (УГС). Головою УГС було обрано Л.Лук’яненка, який на той час ще перебував на засланні. З 1989 року УГС перейшла до відкритої пропаганди ідеї державної незалежності України. 29-30 квітня 1990 року з’їзд УГС проголосив себе установчим з’їздом Української республіканської партії. Головою партії обрано Л.Лук’яненка (на той час уже народного депутата України). Його заступниками стали С.Хмара (Львів) та Г.Гребенюк (Донецьк). Партію зареєстровано Радою Міністрів УРСР 5 листопада 1990 року – ще до офіційної реєстрації КПУ.

Перед виборами 1994 року УРП ініціювала створення Демократичного об’єднання “Україна”. 11 депутатів-членів УРП у Верховній Раді ІІ скликання стали основою депутатської групи “Державність”. Напередодні виборів 1998 року УРП разом з КУН утворили виборчий блок “Національний фронт”, який, однак, не подолав 4-відсоткового бар’єру. 16 грудня 2000 року голови УРП Л.Лук’яненко, УНП “СОБОР” А.Матвієнко та УХДП О.Сергієнко підписали угоду про створення тісного політичного блоку й перетворення його в перспективі на єдину національно-демократичну партію. У грудні 2001 року з’їзд УХДП ухвалив рішення про самоліквідацію партії та про входження її членів до складу УРП.

УРП “Собор” перебувала в послідовній опозиції до режиму Л.Кучми. Активісти партії брали активну участь в акції “Повстань, Україно”. У Верховній Раді ІУ скликання депутатська група УРП “Собор” у складі фракції БЮТ на чолі з А.Матвієнком стала ініціатором декількох важливих ініціатив на захист національних інтересів України (першою виступила проти планів створення ЄЕП, першою била на сполох з приводу ситуації навколо українського острова Тузла, виступила одним із ініціаторів пошуку україно-польського порозуміння під час відзначення 60-х роковин трагічних подій на Волині влітку 1943 року). Партія першою заявила про необхідність широкої реформи, яка б надала необхідні правові та матеріально-фінансові гарантії розвиткові місцевого самоврядування в Україні.

12 лютого 2005 року ХІУ з’їзд УРП “Собор” підбив підсумки участі партії у виборах. Головою партії знову обрано А.Матвієнка.

Голова Ради Старійшин – Ситник К.М. На сьогодні УРП “Собор” об’єднує понад 40 тисяч активістів в 25 обласних, Київській та севастопольській організаціях. Партія налічує 650 партійних осередків. В Верховній Раді України партійну організацію представляють народні депутати України Матвієнко А.С. та Бондар О.М. Членами партії є 250 депутатів місцевих рад, 25 міських, селищних та сільських голів, 192 члена партії мають звання доктора та кандидата наук, 35 членів є народними, заслуженими артистами та заслуженими працівниками галузі, в тому числі в СМО УРП «Собор» 4 кандидата наук та 4 заслужених працівника галузі.

Мета партії – ми вважаємо, що за своїм людським, науковим, природнім та геополітичним потенціалом Україна може і повинна увійти до десятки найрозвиненіших країн світу за рівнем життя та безпеки її громадян.

З 29 квітня 2010 року в усіх регіонах України відбувається відзначення 20 роковин УРП “Собор”. Кульмінаційною подією цього відзначення стане 29 квітня урочистий вечір за участю відомих політиків і громадських діячів (розпочнеться о 19.00 в “Українському театрі оперети”).

****

21 лютого . Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

З цього приводу, молоді соборяни та однодумці-патріоти, ініціювали проведення акції біля пам’ятника Т. Г. Шевченко, шануючи  славетного письменника, борця за Україну та українську мову.

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ Адміністрування - Микола Владзімірськийviagra