Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Головна сторінка.

Вступне слово Наша історія Документи Наша діяльність Галерея Гостьова книга Контакти

Стежки

УРП “Собор”
Сайт Анатолія Матвієнка Українське життя в Севастополі газета "Кримська світлиця"

Наш банер

20 октября 2010 г. представители политической партии Собор – выступили перед избирателями в прямом эфире Севастопольской региональной государственной телерадиокомпании.
Кандидат в депутаты городского совета Виталий Осадчий рассказал о проблемах, с которыми сталкиваются мелкие и средние предприниматели. О том, что для преодоления трудностей необходимо активное участие депутатов всех уровней в решении экономических вопросов.

  «БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!» «Чем ответит Украина?» Cостоялась пресс-конференция доктора физико-математических наук, вице-президента Академии высшей школы Украины (АВШУ)

До уваги читачів газета "Сын Отечества" №15

КОНСТРУКТИВНЫЙ ДИАЛОГ

Кандидат в депутаты Севастопольского городского совета от Украинской республиканской партии «СОБОР» Виталий Осадчий встретился с коллективом кафедры «Педагогики» Севастопольского городского гуманитарного университета.

Старейшей кафедре университета в это году исполняется десять лет. Костяк дружного педагогического коллектива составляют кандидаты и доктора наук, заслуженные работники системы образования. Благодаря их усилиям в университете ведется интенсивная научная и общественная деятельность.

Виталий Осадчий рассказал, что его дедушки и бабушки были педагогами. В системе образования работает и его жена. Так что о том, насколько тяжелый, но вместе с тем необходимый для общества труд он знает не понаслышке.

Результатом встречи с педагогическим коллективом кафедры стало соглашение о дальнейшем сотрудничестве с нашей партией. «Нашими совместными усилиями мы сможем достигнуть нашей главной цели, достойных условий труда для работников образования» - подвел итого встрече Виталий Осадчий.


Вибір випав не випадково: в цій політичній партії відсутні олігархи та буржуа і вона послідовно відстоює національні інтереси українського народу з перших днів свого заснування, створившись відразу після того, як наша держава стала на шлях самостійного і незалежного розвитку.
У ці дні координаційний штаб зайнятий підбором та розстановкою спільних кандидатів до міської і районних рад Севастополя, а також активістів до складу виборчих комісій та груп спостерігачів.

Служба інформації Конгресу українців Севастополя.

Переглянути відео (11,77 Мb) Переглянути фоторепортаж В урочистостях прийняли участь громадські і політичні організації Севастополя, творчі колективи міста під керівництвом Віктора Ковальчука і Тамари Маслової. З вітальним словом до присутніх звернувся голова СМО УРП „Собор” Віктор Бурда.

Відзначення урочистостей було продовжено в партійному офісі СМО УРП „Собор”.
Ми є „Собор”

В єдине ціле землі, нас, На це надіявся й Тарас.


В обійми візьмуться краї,
Тому що ми борці її. Ми дочки і сини Держави,

Ми незалежні, ми „Собор”. Розпрямимо свої рамена, Серця єднанням стукотять –

Не вмерла Ненька і не вмре! Квітень 2010

Шановні друзі!

Вітаю вас на сторінці Севастопольської міської організації УРП «СОБОР»! Тут ви можете ознайомитись з деякими гранями діяльності нашої партії.

голова СМО УРП «СОБОР» Віктор Бурда

****

Українська республіканська партія “Собор” – найперша політична партія сучасної України.Перша партія – партія перших! Заснована 30 квітня 1990 року, реєстраційне свідоцтво №1. Українська республіканська партія “Собор” – парламентська партія, яка обстоює ліберально-консервативні підходи в економіці та неконсервативні – в сфері духовності і культури.
Партія веде свою історію від Української громадської групи сприяння виконанню Гельсинкських домовленостей (Української Гельсинкської групи – УГГ), створеної в листопаді 1976 року. До початку 1980-х років практично всіх членів УГГ було репресовано. Члени УГГ, які повернулися з ув’язнення в часи “перебудови”, заснували 7 липня 1988 року Українську Гельсинкську спілку (УГС). Головою УГС було обрано Л.Лук’яненка, який на той час ще перебував на засланні. З 1989 року УГС перейшла до відкритої пропаганди ідеї державної незалежності України.

29-30 квітня 1990 року з’їзд УГС проголосив себе установчим з’їздом Української республіканської партії. Головою партії обрано Л.Лук’яненка (на той час уже народного депутата України). Його заступниками стали С.Хмара (Львів) та Г.Гребенюк (Донецьк). Партію зареєстровано Радою Міністрів УРСР 5 листопада 1990 року – ще до офіційної реєстрації КПУ. Члени УРП відіграли активну роль у процесах, які призвели до проголошення незалежності України та підтвердження цієї незалежності на всенародному референдумі. 1992 року Л.Лук’яненка було призначено першим послом незалежної України в Канаді.

Перед виборами 1994 року УРП ініціювала створення Демократичного об’єднання “Україна”. 11 депутатів-членів УРП у Верховній Раді ІІ скликання стали основою депутатської групи “Державність”. Напередодні виборів 1998 року УРП разом з КУН утворили виборчий блок “Національний фронт”, який, однак, не подолав 4-відсоткового бар’єру.

У виборах 2002 року УРП та УНП “СОБОР” взяли участь у складі Блоку Юлії Тимошенко, до першої п’ятірки якого входили Л.Лук’яненко (УРП), А.Матвієнко та Г.Омельченко (УНП “Собор”).

12 лютого 2005 року ХІУ з’їзд УРП “Собор” підбив підсумки участі партії у виборах. Головою партії знову обрано А.Матвієнка.
Голова Ради Старійшин – Ситник К.М. Ольга Кобець – член центрального проводу, у партії відповідає за співпрацю з громадськими структурами, а також за законодавчі ініціативи в сфері сімейної та гендерної політики, материнства і дитинства.

На сьогодні УРП “Собор” об’єднує понад 40 тисяч активістів в 25 обласних, Київській та севастопольській організаціях. Партія налічує 650 партійних осередків. В Верховній Раді України партійну організацію представляють народні депутати України Матвієнко А.С. та Бондар О.М. Членами партії є 250 депутатів місцевих рад, 25 міських, селищних та сільських голів, 192 члена партії мають звання доктора та кандидата наук, 35 членів є народними, заслуженими артистами та заслуженими працівниками галузі, в тому числі в СМО УРП «Собор» 4 кандидата наук та 4 заслужених працівника галузі. З партією співробітничає громадська організація Український молодіжний “Собор” (голова – П.Тарасюк ). Мета партії – ми вважаємо, що за своїм людським, науковим, природнім та геополітичним потенціалом Україна може і повинна увійти до десятки найрозвиненіших країн світу за рівнем життя та безпеки її громадян. З 29 квітня 2010 року в усіх регіонах України відбувається відзначення 20 роковин УРП “Собор”. Кульмінаційною подією цього відзначення стане 29 квітня урочистий вечір за участю відомих політиків і громадських діячів (розпочнеться о 19.00 в “Українському театрі оперети”).

****

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний День Рідної мови

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

Адміністрування - Микола Владзімірський