Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Головна сторінка.

 

Вступне слово Наша історія Документи Наша діяльність Галерея Гостьова книга Контакти   Стежки

УРП “Собор” Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


По словам лидера севастопольской городской организации украинской республиканской партии «Собор» Виктора Бурды, сегодняшний момент, крайне важен для всех жителей нашей страны. Именно сейчас – сделав правильный выбор на местных выборах, можно кардинально изменить ситуацию в городе и стране во всех сферах жизни.
Доктор географических наук Елена Евгеньевна Совга, также кандидат в депутаты городского совета от партии «Собор» озвучила экологическую программу партии «Мы должны сделать все, что от нас зависит для сохранения чистого, безопасного моря, которое отплатить благодарным людям».
Полковник запаса, преподаватель Академии Военно-Морских сил Украины Вадим Махно – акцентировал внимание зрителей на проблеме подготовки подрастающего поколения. Воспитание настоящих патриотов своей страны, будущей элиты.
Кандидат в депутаты городского совета Виталий Осадчий рассказал о проблемах, с которыми сталкиваются мелкие и средние предприниматели. О том, что для преодоления трудностей необходимо активное участие депутатов всех уровней в решении экономических вопросов.

  «БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!» В суботу 16 відбулися збори української громадськості Севастополя. «Чем ответит Украина?»

До уваги читачів газета "Сын Отечества" №15

КОНСТРУКТИВНЫЙ ДИАЛОГ Кандидат в депутаты Севастопольского городского совета от Украинской республиканской партии «СОБОР» Виталий Осадчий встретился с коллективом кафедры «Педагогики» Севастопольского городского гуманитарного университета.

Старейшей кафедре университета в это году исполняется десять лет. Костяк дружного педагогического коллектива составляют кандидаты и доктора наук, заслуженные работники системы образования. Благодаря их усилиям в университете ведется интенсивная научная и общественная деятельность.

Виталий Осадчий рассказал, что его дедушки и бабушки были педагогами. В системе образования работает и его жена. Так что о том, насколько тяжелый, но вместе с тем необходимый для общества труд он знает не понаслышке.

Результатом встречи с педагогическим коллективом кафедры стало соглашение о дальнейшем сотрудничестве с нашей партией. «Нашими совместными усилиями мы сможем достигнуть нашей главной цели, достойных условий труда для работников образования» - подвел итого встрече Виталий Осадчий. Українські демократи гуртуються

З ініціативи та сприяння міської громадської організації Конгрес українців Севастополя створився і почав діяти Севастопольський координаційний штаб об’єднаних місцевих українських громадських організацій та політичних партій. Мета цієї акції – згуртувати прогресивні українські сили, спрямувавши їх діяльність на захист державних інтересів у регіоні та протидію антиукраїнським угрупуванням, які останнім часом тут помітно активізувались.
Об’єднані громадсько-політичні формування вирішили на вибори до місцевих рад йти під прапором Української республіканської партії «Собор», міський осередок якої очолює Віктор Бурда.
Вибір випав не випадково: в цій політичній партії відсутні олігархи та буржуа і вона послідовно відстоює національні інтереси українського народу з перших днів свого заснування, створившись відразу після того, як наша держава стала на шлях самостійного і незалежного розвитку.
У ці дні координаційний штаб зайнятий підбором та розстановкою спільних кандидатів до міської і районних рад Севастополя, а також активістів до складу виборчих комісій та груп спостерігачів.

Переглянути відео (11,77 Мb) Переглянути фоторепортаж

Відзначення урочистостей було продовжено в партійному офісі СМО УРП „Собор”.

Володимир БЕВЗ

Соборність – значить всіх збирати
В єдине ціле землі, нас,


В обійми візьмуться краї,

І Воля наша – наше право, Ми незалежні, ми „Собор”.


Соборовці, вперед знамена,Хай збудуться слова пророчі – Не вмерла Ненька і не вмре!

Квітень 2010

Українська республіканська партія “Собор” – найперша політична партія сучасної України.Перша партія – партія перших! Заснована 30 квітня 1990 року, реєстраційне свідоцтво №1. Українська республіканська партія “Собор” – парламентська партія, яка обстоює ліберально-консервативні підходи в економіці та неконсервативні – в сфері духовності і культури. Партія веде свою історію від Української громадської групи сприяння виконанню Гельсинкських домовленостей (Української Гельсинкської групи – УГГ), створеної в листопаді 1976 року. До початку 1980-х років практично всіх членів УГГ було репресовано. Члени УГГ, які повернулися з ув’язнення в часи “перебудови”, заснували 7 липня 1988 року Українську Гельсинкську спілку (УГС). Головою УГС було обрано Л.Лук’яненка, який на той час ще перебував на засланні. З 1989 року УГС перейшла до відкритої пропаганди ідеї державної незалежності України.

Перед виборами 1994 року УРП ініціювала створення Демократичного об’єднання “Україна”. 11 депутатів-членів УРП у Верховній Раді ІІ скликання стали основою депутатської групи “Державність”. Напередодні виборів 1998 року УРП разом з КУН утворили виборчий блок “Національний фронт”, який, однак, не подолав 4-відсоткового бар’єру.

16 грудня 2000 року голови УРП Л.Лук’яненко, УНП “СОБОР” А.Матвієнко та УХДП О.Сергієнко підписали угоду про створення тісного політичного блоку й перетворення його в перспективі на єдину національно-демократичну партію. У грудні 2001 року з’їзд УХДП ухвалив рішення про самоліквідацію партії та про входження її членів до складу УРП.

У виборах 2002 року УРП та УНП “СОБОР” взяли участь у складі Блоку Юлії Тимошенко, до першої п’ятірки якого входили Л.Лук’яненко (УРП), А.Матвієнко та Г.Омельченко (УНП “Собор”).

В липні 2004 року партія стала одним із засновників коаліції “Сила народу”. Активісти партії взяли щонайактивнішу участь у виборчій кампанії Віктора Ющенка та в подіях Помаранчевої революції.

12 лютого 2005 року ХІУ з’їзд УРП “Собор” підбив підсумки участі партії у виборах. Головою партії знову обрано А.Матвієнка.
Ольга Кобець – член центрального проводу, у партії відповідає за співпрацю з громадськими структурами, а також за законодавчі ініціативи в сфері сімейної та гендерної політики, материнства і дитинства.


З партією співробітничає громадська організація Український молодіжний “Собор” (голова – П.Тарасюк ).

Мета партії – ми вважаємо, що за своїм людським, науковим, природнім та геополітичним потенціалом Україна може і повинна увійти до десятки найрозвиненіших країн світу за рівнем життя та безпеки її громадян.

****

Щороку 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний День Рідної мови З цього приводу, молоді соборяни та однодумці-патріоти, ініціювали проведення акції біля пам’ятника Т. Г. Шевченко, шануючи  славетного письменника, борця за Україну та українську мову.

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ. КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ Микола Владзімірський