Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Документи. Анатолий МАТВИЕНКО: «Люди, которые готовы думать не о креслах, а об Украине, есть.

 

Вступне слово
Коротка історія
Документи
Наша діяльність
Галерея
Гостьова книга
Контакти
 

Стежки

УРП “Собор”

Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

Наш банер

«БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!»

В суботу 16 відбулися збори української громадськості Севастополя.

«Ситуація у який опинилася українська громада складна. Ідея створення української школи, будівництво якої почалося у 2005 році – скоріше за все, так і залишиться на папері. На рівні керівництва міста – проводиться політика нехтування державними інтересами, перехід із задоволенням у найми до північного сусіда Росії, здача інтересів української держави на півдні» - зазначив у виступах голова конгресу українців Богдан Мороз.

Київський гість – вчений світового рівня, відомий публіцист, журналіст, заступник керівника УРП «Собор» Максим Стріха зазначив: «у сьогоднішній ситуації, найгірше скласти руки і нічого не робити. Всі ми розчаровані бездарним правління Віктора Андрійовича Ющенка. Це урок всім нам. І тим більше ми не маємо права складати руки, і маємо прикласти всі зусилля, для протидії антиукраїнським крокам існуючої влади».

Політичну частину заходу складало – представлення кандидатів у депутати до місцевої ради Севастополя. Об’єднаний штаб демократичних сил України у Севастополі висловив підтримку на місцевому рівні політичній партії УРП «Собор». Перед присутніми виступили кандидати у міську раду, Віктор Бурда, Олена Совга, Віталій Осадчий та інші і пообіцяли – «всіма силами будемо захищати інтереси України у нашому регіоні». Кандидат від партії УРП «Собор» Віталій Осадчий пообіцяв – «пройду у міську раду, на всіх засіданнях виступи буду проводити виключно українською мовою». Зал зустрів цю заяву оплесками.

За словами присутнього на зборах депутата Тернопільської обласної Ради Едуарда Леонова , вибори до місцевих рад намічені на 31 жовтня цього року є надзвичайно важливими. У ситуації боротьби у самій Україні за утвердження державності, перемога українських демократичних сил є першочерговою задачею.

У ході роботи конгресу був також проведений показ кінофільму «Тризуб Нептуна» . Фільм розповідає про драматичні національної революції та визвольної війни – 1917-1918 років. Про яскравий епізод національної боротьби – підняття українських прапорів на кораблях чорноморського флоту у 1918 році. На презентації був присутній автор Іван Канівець .

Фільм створювався як дипломна робота, але вже отримав спеціальну нагороду львівського кінофестивалю – «Кінолев -2010».

Завершальні кадри глядачі зустріли бурними оплесками … стоячи!

Адміністрування - Микола Владзімірський