Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Головна сторінка.

  Вступне слово Наша історія Документи Наша діяльність Галерея Гостьова книга Контакти

Стежки УРП “Собор” Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

По словам лидера севастопольской городской организации украинской республиканской партии «Собор» Виктора Бурды, сегодняшний момент, крайне важен для всех жителей нашей страны. Именно сейчас – сделав правильный выбор на местных выборах, можно кардинально изменить ситуацию в городе и стране во всех сферах жизни.

«БУДУ ВИСТУПАТИ В МІСЬКРАДІ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!»

«Чем ответит Украина?» Cостоялась пресс-конференция доктора физико-математических наук, вице-президента Академии высшей школы Украины (АВШУ)

До уваги читачів газета "Сын Отечества" №15

КОНСТРУКТИВНЫЙ ДИАЛОГ

Кандидат в депутаты Севастопольского городского совета от Украинской республиканской партии «СОБОР» Виталий Осадчий встретился с коллективом кафедры «Педагогики» Севастопольского городского гуманитарного университета.

За эти годы десятки и сотни педагогов выпускников кафедры пополнили учреждения системы образования города. Многие из них сегодня руководят учебными заведениями системы образования. Так что вполне справедливым будет утверждение, что будущее Севастопольского образования готовиться специалистами кафедры «Педагогики».

На встрече с Виталием Осадчим преподаватели кафедры смогли в доброжелательной, теплой атмосфере, обговорить важнейшие проблемы, стоящие перед севастопольским образованием. Это и материальное обеспечение педагогов, повышение престижа профессии учителя. Заданий, стоящих сегодня перед учителями, в ходе воспитания подрастающего поколения много и важнейшая среди них – патриотическая составляющая отметили собеседники. Виталий Осадчий рассказал, что его дедушки и бабушки были педагогами. В системе образования работает и его жена. Так что о том, насколько тяжелый, но вместе с тем необходимый для общества труд он знает не понаслышке.

«Мы, видим как власти страны и города безразлично относятся к учительскому труду» - отметил Виталий Вячеславович. «В наших силах изменить сложившуюся ситуацию, и мы должны это сделать» - заключил представитель партии УРП Собор. Українські демократи гуртуються З ініціативи та сприяння міської громадської організації Конгрес українців Севастополя створився і почав діяти Севастопольський координаційний штаб об’єднаних місцевих українських громадських організацій та політичних партій. Мета цієї акції – згуртувати прогресивні українські сили, спрямувавши їх діяльність на захист державних інтересів у регіоні та протидію антиукраїнським угрупуванням, які останнім часом тут помітно активізувались. Об’єднані громадсько-політичні формування вирішили на вибори до місцевих рад йти під прапором Української республіканської партії «Собор», міський осередок якої очолює Віктор Бурда.
Вибір випав не випадково: в цій політичній партії відсутні олігархи та буржуа і вона послідовно відстоює національні інтереси українського народу з перших днів свого заснування, створившись відразу після того, як наша держава стала на шлях самостійного і незалежного розвитку. Таке об’єднання слугуватиме подальшому згуртуванню українських патріотів Севастополя і сприятиме захисту ними, також соціально-політичних інтересів та громадянських прав всіх мешканців цього міста.


Севастополь 16.09.2010

Переглянути відео (11,77 Мb) Переглянути фоторепортаж В урочистостях прийняли участь громадські і політичні організації Севастополя, творчі колективи міста під керівництвом Віктора Ковальчука і Тамари Маслової. З вітальним словом до присутніх звернувся голова СМО УРП „Собор” Віктор Бурда. З привітаннями також виступили: член Ради старійшин УРП „Собор” Віталій Колчанов, заступник голови СМО ВО „Батьківщина” О. Іванюк, член СГО „Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка, член ГО „Конгрес українців Севастополя” Людмила Колосова. Від представників кримсько-татарського народу слово взяла член УРП „Собор” Асанова Д. Б. Вірші Т. Г. Шевченка читали учениця 11 класу школи №37, член СМО „Молодіжний Собор” Юля Єлисєєва і член Проводу СМО ОУН Володимир Бевз. В урочистостях взяли участь близько 200 севастопольців.В єдине ціле землі, нас, Діждемося, настануть зміни:
В обійми візьмуться краї,

Що засіває скрізь добро,

Розпрямимо свої рамена,

стрій Матвієнка шикувать!Не вмерла Ненька і не вмре!

Шановні друзі!


голова СМО УРП «СОБОР» Віктор Бурда

**** Українській республіканській партії “Собор” – 20 років

29-30 квітня 1990 року з’їзд УГС проголосив себе установчим з’їздом Української республіканської партії. Головою партії обрано Л.Лук’яненка (на той час уже народного депутата України). Його заступниками стали С.Хмара (Львів) та Г.Гребенюк (Донецьк). Партію зареєстровано Радою Міністрів УРСР 5 листопада 1990 року – ще до офіційної реєстрації КПУ.

У виборах 2002 року УРП та УНП “СОБОР” взяли участь у складі Блоку Юлії Тимошенко, до першої п’ятірки якого входили Л.Лук’яненко (УРП), А.Матвієнко та Г.Омельченко (УНП “Собор”). 21 квітня 2002 року на ХІІ з’їзді УРП до партії влилися члени УНП “СОБОР”, яка ухвалила рішення про саморозпуск. Було ухвалено Декларацію УРП “Собор” та нову редакцію Статуту партії, доповнено її назву. Новим головою партії обрано А.Матвієнка, головою Ради Старійшин партії – Л.Лук’яненка. У грудні 2002 року ХІІІ з’їзд УРП “Собор” ухвалив чинну редакцію програми партії.

В липні 2004 року партія стала одним із засновників коаліції “Сила народу”. Активісти партії взяли щонайактивнішу участь у виборчій кампанії Віктора Ющенка та в подіях Помаранчевої революції.

12 лютого 2005 року ХІУ з’їзд УРП “Собор” підбив підсумки участі партії у виборах. Головою партії знову обрано А.Матвієнка.
Заступники А.Матвієнка: Микола Яковина (перший заступник Голови партії), Михайло Довбенко - голова Ради колегії УРП «Собор», Анатолій Ткачук – у партії відповідає за законодавчі ініціативи та державне будівництво, Павло Тарасюк - голова Українського Молодіжного Собору, Максим Стріха - у партії відповідає за аналітичний напрямок та законодавчі ініціативи в сфері освіти.
Голова Ради Старійшин – Ситник К.М.


З партією співробітничає громадська організація Український молодіжний “Собор” (голова – П.Тарасюк ).

Мета партії – ми вважаємо, що за своїм людським, науковим, природнім та геополітичним потенціалом Україна може і повинна увійти до десятки найрозвиненіших країн світу за рівнем життя та безпеки її громадян.

З 29 квітня 2010 року в усіх регіонах України відбувається відзначення 20 роковин УРП “Собор”. Кульмінаційною подією цього відзначення стане 29 квітня урочистий вечір за участю відомих політиків і громадських діячів (розпочнеться о 19.00 в “Українському театрі оперети”).

Щороку 21 лютого . Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

З цього приводу, молоді соборяни та однодумці-патріоти, ініціювали проведення акції біля пам’ятника Т. Г. Шевченко, шануючи  славетного письменника, борця за Україну та українську мову.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ Микола Владзімірськийonline viagra