Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Документи. КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

 

Вступне слово
Коротка історія
Документи
Наша діяльність
Галерея
Гостьова книга
Контакти
 

Стежки

УРП “Собор”

Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

Наш банер

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

18 жовтня відбулася VII конференція Севастопольської міської організації УРП «Собор». Більше півсотні делегатів, серед яких був гість зі столиці - член ЦР УРП «Собор», доктор економічних наук Михайло Довбенко, керівник Кримської організації Владислав Єрмаков, представники молодіжних та українських національно-демократичних організацій міста, вислухали звітну доповідь голови СМО УРП «Собор» Віктора Бурди про поточну політичну ситуацію та підсумки роботи партії. Лідер соборівців відзначив активну роботу осередку у виборчих перегонах у 2007 році, перерахував політичні, культурні та освітні акції, в яких брали участь партійці: „Запали свічку”, присвячену трагедії голодомору 1932-1933 років, спонсорську допомогу у проведенні конкурсу учнівських та студентських робіт в УКІЦ, присвячених 100-річчю Івана Багряного та Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Члени УРП «Собор» співпрацювали з громадськими організаціями, заснували ГО „Соборність України” ім. Б. Хмельницького, провели акцію «За краще життя в гуртожитках», підтримали Українську Православну церкву Київського Патріархату, взяли активну участь у всеукраїнських заходах щодо святкування 100-річчя Романа Шухевича. Доповідь проводилась з допомогою мультимедійного комп’ютерного обладнання.
За словами Віктора Бурди, кількість членів партійного осередку зросла з 14 чоловік у 2001 році до майже 3000. До структури партії також входить ”Український Молодіжний Собор”, який існує з 2002 року, і членами якого, в основному, є студенти севастопольських вузів.
Ще був урочистий прийом у члени партії, вручення грамот і подяк членам партії.
Обрані делегатами президія, секретаріат, мандатна, лічильна та редакційна комісії провели всю необхідну роботу з обрання керівництва партійного міського осередку та виборів делегатів ХVII з’їзду УРП «Собор».
Автор допису на великому екрані презентував учасникам конференції і гостям сторінку севастопольського «Собору» в Iнтернеті, яка була створена разом із його керівництвом. Зараз за адресою http://sobor.sebastopol.ua можна ознайомитись з діяльністю партії, документами, статтями, фотографіями у галереї. Стежки з сайту ведуть не лише на партійні сторінки, а й до нашої газети.
Конференція переобрала головою СМО УРП «Собор» Віктора Бурду.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.

"Кримська Свiтлиця" > #44 за 31.10.2008

Під час виконання гімну України

Під час виконання гімну України

Делегати конференції

Делегати конференції

Виступає член ЦР УРП «Собор», доктор економічних наук Михайло Довбенко

Виступає член ЦР УРП «Собор», доктор економічних наук Михайло Довбенко

на трибуні керівник Кримської організації Владислав Єрмаков

На трибуні керівник Кримської організації Владислав Єрмаков

Прийом нових членів у партію Собор (Маслова)

Прийом нових членів у партію Собор (Маслова)

Під час презентації сайту

Під час презентації сайту

Адміністрування - Микола Владзімірський