Севастопольська міська організація УРП «СОБОР». Наша діяльність.

 

Вступне слово
Коротка історія
Документи
Наша діяльність
Галерея
Гостьова книга
Контакти
 

Стежки

УРП “Собор”

Сайт Анатолія Матвієнка

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

Наш банер

Геннадий Сазонов «Сборник переводов»
Геннадий Сазонов «Светить поярче» Поэзия

 

Програма на Севастопольській ДТРК присвячена Дню української писемності з участю ст. викладача кафедри філології СМГУ Наталі Сергіївни Яремчук (листопад 2008 р.)
дивитись відео

Програма на Севастопольській ДТРК присвячена Дню Соборності України (січень 2008 р.) дивитись відео

Програма «Точка зору» на Севастопольській ДТРК з участю Анатолія Матвієнка (червень 2009 р.) - дивитись відео

2 лютого 2010 року з 11 до 12 години член Ради Старійшин УРП „Собор” Колчанов В.Г. брав участь у прес-конференції виборчого штабу Ю.Тимошенко. На прес-конференції були присутні засоби масової інформації, співробітники телерадіокомпаній міста Севастополь.

В своєму виступі і у відповідях на питання журналістів він висловив свою думку про кандидатів у президенти України: Ю. Тимошенко та В. Януковича.
2 лютого ввечері, після трансляції фрагментів прес-конференції по ТВ „Бриз” Колчанову В.Г. о 19 годині 21 хв. зателефонувала відома йому людина – майстер спорту з боротьби, кандидат біологічних наук, співробітник Інституту біології південних морів України Борис Миколайович Бєляєв і у погрозливій грубій формі сказав наступне: „Если ты, Виталий.... не дашь опровержение, о чем говорил на пресс-конференции – ты не проживешь долго...”.
Дзвінки з погрозами від невідомих осіб надходили вночі. Останній дзвінок – 03.02.2010 року о 3 годині 25 хвилин.

Зараз питанням погрози фізичною розправою займаються відповідні служби.

Наводимо відеорепортаж, який обурив войовничих прихильників Партії Регіонів.

http://www.youtube.com/watch?v=fq-IQw1ApLg

Голову Севастопольської організації УРП «Собор» Віктора БУРДУ
нагороджено орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня

«Дотримуючись основоположного принципу свободи совісті, партія усвідомлює важливу роль Церкви для консолідації та духовного оздоровлення нації. Виходячи з цього, партія всіляко допомагає українським церквам у виконанні їх високої місії, сприяє діалогові й порозумінню між церквами, становленню єдиної Української помісної православної церкви…». Саме так записано у Програмі Української республіканської партії «Собор». Регіональні та місцеві організації партії чинять чимало добрих справ, долаючи цю дорогу.

Символічно, що напередодні Дня Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет вручив голові Севастопольської міської організації УРП «Собор» Бурді Віктору Євстафійовичу Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня. Цією нагородою відзначена діяльність Віктора Євстафійовича з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Церкви (Указ №2547 від 24 листопада 2008 р.).

Секретаріат УРП «Собор» вітає Віктора Бурду з нагородою та бажає йому та його севастопольським колегам подальших успіхів у реалізації програмових засад партії в ім’я процвітання нашої Вітчизни.

 

Адміністрування - Микола Владзімірський